Şirketlerin geleceği bilançolardan okunsaydı, matematikçiler ve muhasebeciler dünyanın en zengin insanları olurdu...
Peter Lynch

Yakında sizin de anlayacağınız gibi, hisse senedi seçmenin herhangi bir kuralı yada formülü yoktur. Doğru hisse senedini seçip seçmediğinizden de hiçbir zaman emin olamazsınız. Çünkü doğru seçimi yaptığınıda ne ziller çalar, ne de top sesleri duyarsınız. Hisse senedi seçmek bir sanattır ve işin sırrı, başkalarının gözünden kaçan fırsatları yakalamaktadır.
Borsa da Tek Başına'nın yazarı ve ABD'nin "bir numaralı" fon yöneticisi Peter Lynch, ikinci kitabı "Borsayı Yenmek'te hisse senedi seçme sanatını öğretiyor. Yatırımcılara yol gösteriyor, yöntem anlatıyor ve borsada "para kazanmalarını" sağlayacak son derece önemli dersler veriyor.
Time Dergisi

"Borsa'nın büyük ustası Peter Lynch'in ikinci kitabı "Borsayı Yenmek", borsada "oynayan" ve ağzı yanmış olan eskiyeni tüm yatırımcılar için hazırlanmış bir borsa klasiği. Lynch uzun vadede başarılı olmanız için gerekli bilgilleri veriyor, yöntem gösteriyor, ipuçları sunuyor. Peter Lynch'in son derece yalın bir dille kaleme aldığı bu "rehber kitap" ta verdiği dersleri anlaması ve uygulaması gerçekten kolay. Bu borsa klasiğinden aklınızda hiçbir şey kalmasa
bile bir tek şeyi unutmayın: hisse senedi alın! Borsa hızlı hareket edenleri ödüllendirir, o yüzden biz de lafı fazla uzatmayalım ve sizi bu borsa klasiği ile baş başa bırakalım.
Niso Adato

Borsanın büyük ustası Peter Lynch'in ikinci kitabı Borsayı Yenmek, borsada 'oynayan' ve ağzı yanmış olan eski-yeni tüm yatırımcılar için hazırlanmış bir borsa klasiği.
Financial Times gazetesi tarafından tüm zamanların en iyi 25 yatırım klasiğinden biri seçilen Borsayı Yenmek, Peter Lynch'in yatırım felsefesini son derece yalın bir dille ortaya koyuyor.
Lynch uzun vadede başarılı olmanız için gerekli bilgileri veriyor, yöntem gösteriyor, ipuçları sunuyor.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786059248044
Yayın Tarihi :2020-06-17
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Borsayı Yenmek
Baskı Sayısı :4.Baskı
Sayfa Sayısı :372
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Peter Lynch;John Rotchild
Editör   : Hakan Feyyat
Grafiker   : Paola Bianchi
Düzeltmen   : Levent Gürses
Çevirmen   : Şehnaz Tahir;Şehnaz Tahir Gürçağlar
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler