Günümüzde iletişim tekniklerinin ve ikna yöntemlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. İyi bir iletişimci olmak, iş ve özel yaşamımızda birçok sorunu rahatlıkla çözmemize yardımcı olmaysıyla yaşantımızı kolaylaştırır.
Bu çalışma İLETİŞİM TEKNİKLERİNİ etkili bir şekilde kullanmanız için pratik tavsiyeler sunarken aynı zamanda İKNA TEKNİKLERİ alanında da size yeni farkındalıklar kazandıracaktır. GİRİŞİMCİLİK üzerine önemli ipuçları verirken İNSANLARI İDARE ETME SANATI üzerine kendinizi biraz daha geliştirmenize yardımcı olacak. SATIŞ-PAZARLAMA alanında İÇSEL MOTİVASYONUNUZU güçlendirecek yöntemler barındırırken bir yandan da LİDERLİK vasıflarınızı güçlendirecek kolay uygulanabilir ama sonuç getiren bilgiler sunmaktadır. Ülkemizde her geçen gün MARKETİNG sektöründe artan girişimciler içinse network marketing sektöründe başarılı olmanın kuralları konusunda denenmiş ve etkili tavsiyeler sunmaktadır.
MOTİVASYONEL HİPNOZ konusunda kendi kendinize uygulayabileceğiniz yöntemlerle BİLİNÇALTINIZI harekete geçirmenizi sağlayacak bilgiler içerirken aynı zamanda İNSANLARI TANIMA konusunda bazı psikolojik bilgilerle de sizi daha da donanımlı hale getirecek. Toplum içinde ETKİN İLETİŞİMCİ olmanız yönünde birçok bilgi ve tavsiyeler içermektedir. Her an elinizin altında bulunması gereken ve size yeni bakış açıları oluşturacak hikâyelerle de girişimci ruhunuzu ateşleyecek.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786052134115
Yayın Tarihi :2018-01-26
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Etkili İletişim ve İkna
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :304
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :140 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : B. Cengiz Bahar
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler